O nas

Portal Nasz Przedszkolak jest największym w woj. kujawsko-pomorskim serwisem skupiającym wszelkie informacje na temat dzieci w wieku przedszkolnym.

Prezentujemy oferty przedszkoli, żłobków, klubów malucha, placówek oferujących wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe oraz poradnie specjalistyczne. Ponadto codziennie przedstawiamy nadchodzące wydarzenia i atrakcje dla dzieci z woj. kujawsko-pomorskiego.

Na naszym blogu znajdziecie różne informacje na temat rozwoju i wychowania dzieci, a naszym specjalistom możecie zadawać pytania z zakresu logopedii oraz psychologii dziecięcej.

Nasz portal umożliwia ocenę oraz wyrażenie opinii na temat każdej placówki znajdującej się na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na facebooku oraz instagrama.

Kontakt:

email: kontakt@naszprzedszkolak.pl
tel.: 669-267-778
ul. Powstańców Śląskich 1
87-100 Toruń

Współpraca:

Jesteś zainteresowany współpracą z naszym serwisem?
Napisz do nas lub zadzwoń
email: kontakt@naszprzedszkolak.pl
tel.: 669-267-778