Zajęcia muzyczne „Szumi Las” – Las Dwa Trzy

Zapraszamy na zajęcia umuzykalniające Szumi Las dla niemowląt i małych dzieci od 6-24 c-ca życia.
Zajęcia dla rodziców z dziećmi. Podczas zajęć dzieci i rodzice uczą się prostych utworów rytmicznych tzw. rytmiczanek z wykorzystaniem grzechotek i innych instrumentów.
Prowadzący zachęca do aktywnego udziału i wspólnego wystukiwania rytmu, a także poruszania się wg wskazanego schematu.
Zajęcia umuzykalniające stymulują rozwój mózgu, a także są dobrym treningiem pamięci i koncentracji, rozwijają zdolności poznawcze.
Oprócz muzyki na maluchy będzie czekało mnóstwo innych bodźców sensorycznych – w ruch pójdą piórka, chusty, piłki, bańki mydlane i wiele wiele innych akcesoriów, które pomogą odkrywać świat zmysłów. Zajęcia prowadzone są w oparciu o Metodę Aktywnego słuchania Muzyki wg Batti Strauss, a także można w nich spotkać elementy pedagogiki E.E Gordona.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i niemowląt
Zajęcia odbywać się będą w czwartki o godz 13.30
Koszt jednorazowy zajęć to 25 zł ( opiekun +dziecko)
Przy zakupie karnetu na miesiąc cena zajęć to 20 zł
Cena zawiera 30 minut zabawy przed lub po zajęciach .
Na zajęcia obowiązują zapisy przez fb ( wiadomość prywatna)
Uwaga zajęcia odbędą się jeżeli zostanie zebrana minimalna liczba uczestników – 4 dzieci .

Paź 31 2019

20 - 25 zł