Zajęcia adaptacyjne do przedszkola 2-3,5 lat

Pierwsze dni w przedszkolu to czasem trudne chwile w życiu małego dziecka (często również rodzica). Warto pokazać dzieciom jak wygląda wspólna zabawa i praca w grupie. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny.

Warsztaty adaptacyjne do przedszkola to wspólna zabawa, śpiew, taniec, zabawy plastyczne, ruchowe, słuchanie wierszyków, bajek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do przedszkola.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
W nowo tworzonych grupach rodzice/opiekunowe mogą zostać z dziećmi na sali podczas zajęć, w grupach „zaawansowanych” maluszki pozostają pod opieką animatora Cafe Bajarka.
Rodzice (opiekunowie) mogą cały czas obserwować zajęcia przez monitor umieszczony w części księgarnianej.
Zajęcia prowadzi pedagog przedszkolny, na co dzień pracujący w przedszkolu.

Cena 20,- (za 1 zajęcia w karnecie) lub 29,- wejście jednorazowe

Paź 02 2019