Wtorki w kolorki – Ukulele

Wtorki w kolorki – zajęcia angażujące układ przedsionkowy jak i pobudzające małą i dużą motorykę, stymulujące zmysł słuchu, wzroku, dotyku oraz rozwijające umiejętność naśladownictwa i zdolności manipulacyjne.

Zajęcia prowadzi Ewa Bukowiecka.
Ewa Bukowiecka jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunkach pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz opieka i wsparcie społeczne. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy pedagoga a na swoich zajęciach pragnie wspólnie z innymi poznawać świat i uczyć się go wzajemnie od siebie.

W pracy z dziećmi stawia na ruch, rozwijanie poczucia własnej wartości i samodzielność, gdyż według Niej dobra zabawa w połączeniu ze wspólnym spędzaniem czasu to mieszanka, która daje możliwości do prawidłowego rozwoju.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 2,5 – 4 lata.
Cena zajęć: 20 zł/ dziecko + 1 rodzic godz. 16.30
Obowiązują zapisy 🙂 (telefonicznie, mailowo, fb)

Paź 15 2019

Bawialnia UKULELE