Wirtualne spotkania ruchu, dźwięku i obrazu – warsztaty rodzinne

Dom Kultury APK zaprasza dzieci (5-12 lat) i rodziców do udziału w interaktywnej zabawie tworzenia wirtualnych obrazów z użyciem techniki świetlnego graffiti!
Zajęcia będą prowadzone w grupach do 10 osób:
1-sza grupa o godz. 11.00,
2-ga grupa o godz. 12.30.

Zajęcia wykorzystują naturalną dziecięcą ciekawość i skłonność do intuicyjnego wyrażania siebie poprzez ruch, która jest też motorem aktywności artystycznej. W zajęciach użyta jest interaktywna technika wideo „light graffiti”, w której ruch jest rejestrowany w postaci śladów świetlnych, przechowywanych w kadrze wideo, aby stworzyć wizualną manifestację poruszającego się ciała. W efekcie tego uczestnicy wyposażeni w światełka LED, swoim ruchem tworzą ewoluujący na żywo wirtualny obraz świetlny. Technika ta wprowadza związek pomiędzy fizycznym ruchem uczestnika, a efektem wizualnym i jest przejściem z przestrzeni trójwymiarowej w wirtualne „płótno” ekranu projekcji wideo.

Wstęp 20 zł (opłata za dziecko, rodzice wstęp wolny).
Prosimy o zapisy (wybierając grupę) na adres mailowy: dk@byd.pl
i dokonywanie wpłat przelewem do 5 listopada.
Dane do przelewu:
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
Santander Bank Polska
26 1090 1072 0000 0001 1991 0567
z dopiskiem: „Dom Kultury – warsztaty dla dzieci”

Lis 09 2019

20zł (opłata za dziecko, rodzice wstęp wolny)

pin Akademicka Przestrzeń Kulturalna
ul. Królowej Jadwigi 14, Bydgoszcz