TATA. Sensoryczne spotkanie z książką i NAJmłodszymi

Czy TATA wymiata? Co mi powiedział TATA? Co mówi TATA Alberta? Te i inne pytania postawimy dzieciom i dorosłym na podstawie pięknych książek. Wszystko to po Dniu Ojca.
Zapraszamy. Część z Was zna tę formułę według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz? To spotkania, dla Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzemy się razem na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch…
WARTO MIEĆ UBRANIA NA ZMIANĘ.
WSTĘP WOLNY,
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, liczba miejsc jest ograniczona, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Piszcie email na adres: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie „sobota,13”.
To wydanie zajęć realizowane jest przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz, dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
UWAGA, W NAJBLIŻSZYCH DNIACH TERMIN MOŻE ULEC ZMIANIE, ale nie ulegnie zmianie miejsce. TAK, RUSZA KOLEJNA EDYCJA CzyTam Świat 🙂
Wykorzystana ilustracja Pauline Martin pochodzi z książki pt. „Co mi powiedział tata” autorstwa Astrid Desbordes, wydanej przez Wydawnictwo Entliczek.

Data

Lip 13 2019
Expired!

Czas

10:30 - 11:30

Koszt

Wstęp bezpłatny, jednak obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Kogel Mogel
ul. A.G. Siedleckiego 10, Bydgoszcz
Miasta

Organizator

TuCzyTam. Kamienica 12
Strona WWW
https://www.facebook.com/Tuczytam.Kamienica12
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz