Symfonika familijna – Rodzinny pojedynek instrumentów

Adriana Wdziękońska – prowadzenie
Zespoły: smyczkowy, dęty, perkusyjny
W programie: przeboje muzyki klasycznej i nie tylko

Jednym z projektów, którego ideą jest dotarcie do dzieci i zaprezentowanie im piękna muzyki klasycznej, jest Symfonika Familijna. Podczas koncertów cyklu, dzieci wraz z opiekunami zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy i eksploracji muzycznych tematów i utworów, wśród których znaleźć możemy zarówno klasykę, jak i muzykę rozrywkową i filmową. Wydarzenia z cyklu Symfoniki Familijnej zostały przygotowane w taki sposób, by każdorazowo znalazła się podczas ich trwania przestrzeń, która umożliwi dzieciom zapoznanie się z działalnością orkiestry „od kuchni”. Tego typu zabiegi mają pokazać najmłodszym, że praca orkiestry to przygoda, która oddziałuje nie tylko na słuch, ale też na wzrok i emocje każdego, kto się z nią zetknie na żywo.Cykl przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia wraz z opiekunami.

Lis 17 2019

15zł-dziecko, 25zł-dorosły.