Świąteczne spotkania z Mikołajem w Atrium Copernicus

Z długą białą brodą i czerwoną czapką, zjawia się zawsze w grudniu z workiem prezentów, tam, gdzie są dzieci. Jego przybycie zwiastuje nadejście wspaniałych i magicznych świąt! Święty Mikołaj, bo o nim mowa, zapowiedział odwiedziny także w Atrium Copernicus. Z maluchami spotykać się będzie w grudniowe weekendy, aż do Świąt.

 

Ho, ho, ho! Idą święta! Upragnione, radosne i długo przez dzieci wyczekiwane. Z tej okazji Atrium Copernicus zaplanowało dla najmłodszych klientów świąteczne spotkania z Mikołajem, który zadba o radosną i bajkową atmosferę w toruńskim centrum handlowym.

 

Ten szczególny gość, wraz z sympatyczną Mikołajką, przez trzy kolejne weekendy grudnia (6-7, 13-14 oraz 20-22 grudnia) będzie spotykać się z dziećmi, częstując je słodyczami i owocami. Każde dziecko odwiedzające w tym czasie galerię może zrobić sobie z nim wspólne pamiątkowe zdjęcie, a na miejscu napisać list z prośbą o prezenty.

 

– Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Atrium Copernicus będzie niezapomnianym przeżyciem dla dzieci, które czekają na niego przez cały rok. Jego weekendowym spotkaniom
z najmłodszymi towarzyszyć będą atrakcje i niespodzianki. Zachęcamy rodziców z pociechami do odwiedzenia naszego centrum w tych dniach, aby choć przez chwilę mogli poczuć magię nadchodzących świąt –
zaprasza Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

 

Na świąteczne spotkania z Mikołajem Atrium Copernicus zaprasza w dniach 6-7 grudnia, 13-14 grudnia oraz 20-22 grudnia br. Mikołaj będzie czekał na dzieci w piątki w godz. 13:00-19:00, zaś w soboty i niedzielę – w godz. 12:00-18:00. Mikołajowe stanowisko będzie znajdowało się na placu rotundy przy głównym wejściu do galerii. Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-copernicus.pl.

 

Data

Gru 21 - 22 2019
Expired!

Czas

12:00 - 18:00

Koszt

wstęp wolny

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15, Toruń
Miasta

Organizator

Atrium Copernicus
Telefon
ul. Żółkiewskiego 15, Toruń
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz