Stwórz z dzieckiem własną bajkę, warsztaty dla dzieci i rodziców

Przez ponad rok zapraszaliśmy Państwa do Magicznej Krainy, w której cudownie bawiliśmy się z Wami i Waszymi dziećmi. Tym razem chcemy zaproponować spotkanie warsztatowe. Pokażemy Państwu kilka technik improwizacji, które pozwolą bawić się z dzieciakami w tworzenie bajek lub samemu zamieniać się wieczorami w super bajarza i snuć opowieści na dobranoc. Dzieciaki z pewnością będą dumne z twórczości rodziców i zapamiętają chwile na długo. Zdradzimy też kilka sposobów na zabawę gdy nie ma pod ręką nawet piłki czy klocków, a chcemy uniknąć zabijania nudy przez patrzenie w ekran telefonu czy tabletu.

Warsztaty potrwają półtorej godziny i postaramy, żeby to był wartościowy czas spędzony z dziećmi. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-10 lat. Można przychodzić w dowolnych składach rodzinnych. Liczba miejsc ograniczona. Termin 5 października godz. 11.00-12.30. Zajęcia prowadzą improwizatorzy z grupy Bujdy i Bajania czy Ada Żurawska, Cezary Markiewicz i Jakub Dranicki. Bilety od 20 września 2019 do nabycia w KPCK – dorosły 25 zł, dziecko 15 zł.

Paź 05 2019

15zł-dziecko, 25zł-dorosły.