Strach ma wielkie…zęby

Zapraszamy na pełną humoru, poruszającą bajkę o przyjaźni i akceptacji. Spektakl jest rozegrany w scenerii i z użyciem rekwizytów pochodzących prosto z leśnego otoczenia

 

Realizatorzy:

Autor: Karolina I. Kaleta

Reżyseria i adaptacja: Laura Sonik

Scenografia: Justyna Bernadetta Banasiak

Muzyka: Miłosz Markiewicz

Ruch sceniczny: Grzegorz Suski

Inspicjent: Hanna Grewling

Premiera: 5 marca 2017

Czas trwania: 65 min.

Od lat: 4.

 

Obsada:

Mysz – Dominika Miękus

Wiewiór – Krzysztof Parda

Sarna – Agnieszka Niezgoda

Łoś – Mirosław Szczepański

Sroka – Edyta Soboczyńska

Borsuk – Jacek Pysiak

 

,,Strach ma wielkie… zęby” to sztuka Karoliny I. Kalety. Dramat został wyróżniony w konkursie ,,Szukamy polskiego Szekspira”. Toruński spektakl jest prapremierą tego tekstu i zarazem debiutem młodej utalentowanej autorki na teatralnej scenie!

Główną bohaterką przedstawienia w reżyserii Laury Sonik jest Mysz. Czuje się ona ignorowana i niedoceniana przez pozostałe zwierzęta z lasu, a wszystko przez jej malutki wzrost. W jej drobnym ciele bije jednak wielkie i mężne serce, dlatego Mysz postanawia zmienić ten stan rzeczy. Dokonuje drobnej operacji, po której wywraca do góry nogami życie swoje i przyjaciół. Obok Myszy na scenie pojawią się odważny latający Wiewiór, dobry ziomek Borsuk, ciekawska plotkara Sroka czy znerwicowana i pedantyczna Sarna… A także tajemniczy gość z Afryki.

Przedstawienie Laury Sonik ,,pachnie jodełką”, bowiem elementy scenografii przygotowanej przez Justynę Bernadettę Banasiak pochodzą z prawdziwego lasu! Nie zabrakło także domieszki ,,hollolu”, jak powiedziałaby nasza mysia bohaterka… W końcu ,,Strach ma wielkie… zęby”!

Data

Mar 21 2020
Expired!

Czas

12:00 - 13:30

Koszt

Normalny - 26 zł, Ulgowy - 24 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Baj Pomorski
Piernikarska 9, 87-100 Toruń
Miasta

Organizator

Baj Pomorski
Telefon
56 652 24 24
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz