Spotkanie z Mikołajem oraz baśń muzyczna pt. „MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY”

Mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie z Mikołajem oraz na baśń muzyczną pt. „MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY”. „Mikołaj spełnia sny” to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz… Św. Mikołaj zniknął!!! Co tu robić??? Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo… Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek. Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka, Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Gru 01 2019