Sensoryka w żłobku – wielozmysłowy rozwój maluszków

Sensoryka w żłobku – wielozmysłowy rozwój dzieci od 0 do 3 lat – wykład + warsztat

Zapraszamy na popołudniowe warsztaty dotyczące zagadnień z zakresu Integracji Sensorycznej w pracy z najmłodszymi dziećmi – od urodzenia do ok. 3 roku życia. Szkolenie opiera się o interaktywny wykład – wprowadzenie do sensoryki oraz krótkie i praktyczne ćwiczenia wszystkich 7 systemów zmysłowych.

CEL:
Celem szkolenia jest zwrócenie uwagi na bardzo aktualny problem wielu współczesnych dzieci, które mogą przejawiać zaburzenia w odbieraniu, przetwarzaniu oraz reagowaniu na bodźce. Zaburzenia Integracji Sensorycznej mają duży wpływ na codzienne funkcjonowanie dziecka oraz na jego emocje.

PROGRAM:
Interaktywny wykład – wprowadzenie do zagadnień integracji sensorycznej, zaburzenia si, omówienie wszystkich systemów zmysłowych i ich znaczeniu we wczesnym okresie dzieciństwa

Ćwiczenia praktyczne – szybkie testy, proste zabawy stymulujące wszystkie systemy zmysłowe

TERMIN: 17.10.2019, godz. 17:00-20:00 – Bydgoszcz

KOSZT: 85 zł/osoba
Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia, materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętej grupy na FB z poradami i inspiracjami.

CZAS TRWANIA: 3 godziny zegarowe

TRENER: Joanna Krysiak – pedagog rodzinny, animator zabawy, trener, instruktor multisensoryki, współzałożycielka krakowskiej Famigi z sensoryczną Salą Doświadczania Świata, specjalizuje się w integracji sensorycznej oraz w pracy z najmłodszymi dziećmi (od 8 msc życia) oraz ich rodzicami/opiekunami; od 9 lat prowadzi autorskie szkolenia dla pedagogów, rodziców oraz kursy zawodowe dla opiekunów dzieci 0-3 lat. Autorka wielu programów edukacyjnych, zabaw oraz wierszyków dla najmłodszych. W pracy łączy różne metody i techniki wczesnego stymulowania rozwoju dzieci: integrację sensoryczną, umuzykalnianie (B. Strauss, E. Gordon, C. Orff); metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, sensorykę, pedagogikę cyrku, przyjazną terapię behawioralną. Prywatnie mama 4 dzieci:)

ZAPISY i INFORMACJE
mail: recepcja@famiga.pl, tel. 533 522 334, 668 158 912

Zapis na szkolenie zostanie potwierdzony mailem od Famigi. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin.

KURS MOŻE BYĆ ZREALIZOWANY W PAŃSTWA PLACÓWCE W DOWOLNEJ LOKALIZACJI. Organizujemy szkolenia zamknięte dla Rad Pedagogicznych. Plan szkolenia może być dopasowany do Państwa potrzeb. Zapytaj o ofertę szkoleń zamkniętych!

Data

Paź 17 2019
Expired!

Czas

17:00 - 20:00

Koszt

85zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Bydgoszcz
Miasta

Organizator

Famiga
Strona WWW
https://www.facebook.com/famiga/
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz