Sensoryka dla jeżyka – Las Dwa Trzy

Zapraszamy na stałe zajęcia pt. „Sensoryka dla Jeżyka” mające na celu stymulowanie wszystkich zmysłów oraz wspieranie rozwoju dziecka w oparciu o teorię integracji sensorycznej.
Na zajęciach sensorycznych dzieci będą poznawać świat poprzez doznawanie wrażeń zmysłowych: dotykowych, czucia głębokiego, przedsionkowych, smakowych, węchowych, wzrokowych i słuchowych.

Zajęcia „Sensoryka dla Jeżyka” zapewnią właściwy rozwój intelektualny, ruchowy, emocjonalno-społeczny dziecka, wpłyną na stymulację percepcji wzrokowej i słuchowej, poprawią sprawność motoryki małej i dużej oraz wspomogą komunikację dziecka poprzez usprawnianie rozwoju mowy. W czasie zajęć dziecko będzie rozwijało nie tylko swoją pamięć, ale także uwagę, koncentrację i wyobraźnię.

Zajęcia będą prowadzone w formie zabawy – dzieci będą stymulowały swoje zmysły poprzez zabawy ruchowe, taniec, śpiew, zagadki słuchowe i wzrokowe, rymowanki, masażyki, ćwiczenia rozwijające umiejętności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz zabawy z wykorzystaniem różnorodnych metod, form i środków edukacyjnych.

Na zajęciach rodzice otrzymają wiele inspiracji do zabaw z dzieckiem w domu.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 1-4 lata
Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz 17.00
Koszt jednorazowy zajęć to 30 zł .
Przy zakupie karnetu na miesiąc cena zajęć to 25 zł.
Cena zawiera 30 minut zabawy przed lub po zajęciach .
Na zajęcia obowiązują zapisy przez fb ( wiadomość prywatna)
Uwaga zajęcia odbędą się jeżeli zostanie zebrana minimalna liczba uczestników – 4 jeżyki .

Paź 22 2019

25 zł - 30 zł