Rozrywkowe lato w Parku Rozrywki w Myślęcinku (14, 21, 28 lipca)

Także w tym roku zapraszamy całe rodziny na darmowe spotkania pełne atrakcji do Parku Rozrywki w Myślęcinku! W najbliższą niedzielę (14 lipca) do wspólnej zabawy wciągną Teatr Za Jeden Uśmiech i Szkoła Tańca ECHO art.

Każde niedzielne spotkanie w myślęcińskim Parku Rozrywki odbędzie się o godzinie 15. Do 18 sierpnia co tydzień czekać będą inne aktywności. Rozrywkowe lato otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okazuje się niełatwe, a po drodze czeka mnóstwo przygód. O godzinie 16.30 natomiast o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni Mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy i medaliści Mistrzostw Świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy. Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych i nie tylko.
Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywają się przy Muzeum Ziemi, są darmowe- na te teren można wejść bez biletu.
A co w następnych tygodniach? 21 lipca Teatr Vaśka przedstawi baśń o Złotej rybce i opowie o Piernikowych potyczkach, a klaun Pablo zaprezentuje „Waliza show”. 28 lipca natomiast wraz z Grupą Eventową Funimki będzie można wziąć udział w pirackich harcach, a także nauczyć się jeździć na deskorolce w specjalnej strefie 4freaks.  Tematy sierpniowych spotkań zostaną podane pod koniec lipca.

Data

Lip 28 2019
Expired!

Czas

15:00

Koszt

Wstęp wolny.

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Myślęcinek, Park Rozrywki
Gdańska 173, Bydgoszcz
Miasta

Organizator

Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek"
Strona WWW
https://www.facebook.com/myslecinek/
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz