Poranne figle, psoty i żarty

Poranne figle, psoty i żarty.
Comiesięczne zajęcia dla dzieci w wieku 4-⁠6 lat i ich opiekunów.
Zajęcia w dwóch grupach:
I grupa: 11.00 -⁠ 11.45, II grupa: 12.15 -⁠ 13.00
Wstęp: 5 zł dziecko.
Zgłoszenia: www.woak.torun.pl

Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami na comiesięczne zajęcia parateatralne. Poranne figle, psoty i żarty to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych uczestników zabawa. To także aktywny czas spędzony na eksperymentowaniu z wyobraźnią i wyzwalaniu działań twórczych. W przestrzeni uwalniającej dziecięcą ekspresję i spontaniczność dzieci z uśmiechem nauczą się współpracy i otwartości na innych.

Cel: Zabawa w teatr – odkrywanie teatralnych i parateatralnych światów. Uwalnianie dziecięcej ekspresji. Stworzenie przestrzeni do wspólnych działań opiekuna z dzieckiem. Ukazanie, że twórcą może być każdy (także poprzez wiązanie teatru z innymi dziedzinami sztuki). Rodzinne spędzenie czasu na działaniach twórczych, poznawanie się w nowych rolach.

Program: Gry i zabawy ruchowe, parateatralne ćwiczenia rozwijające wyobraźnię i kreatywność, praca w grupie, zadania na uważność, improwizacja, działania z przedmiotem. Zajęcia prowadzone są metodami aktywnymi, z wykorzystaniem pedagogiki teatru, dramy i arteterapii, technik teatru wyobraźni oraz inspirujących dźwięków.

Prowadząca: Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru i animatorka kultury, specjalista ds. teatru w WOAK-u. Ukończyła historię na UMK, pedagogikę teatru przy IT im. Z. Raszewskiego oraz IKP UW, a także Podyplomowe Studia Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży w AST im. St. Wyspiańskiego, Filia we Wrocławiu oraz Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Jako aktorka i reżyserka związana była z Teatrem Wróbli oraz teatrem UW. Uczestniczka wielu szkoleń i projektów edukacyjno-artystycznych. Autorka wielu przedsięwzięć kulturalnych. Od lat prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku.

Data

Lis 09 2019
Expired!

Czas

12:15 - 13:00

Koszt

5 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
Szpitalna 8, Toruń
Miasta

Organizator

WOAK Agnieszka Zakrzewska
Telefon
56 652 27 55
Email
agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz