Półkolonie w Bydgoszczy: Zajęcia dla małych konstruktorów

Kto z nas nie marzył o tworzeniu własnych robotów. U nas jest to możliwe! Nasze półkolonie to możliwość tworzenia, programowania i zabawy robotami. Wspólnie zbudujemy roboty zdolne do przeróżnych rzeczy. Jeżdżące, mówiące, walczące i wiele, wiele innych. Mamy mnóstwo czujników, silników i elementów konstrukcyjnych, daje nam to nieograniczone możliwości w tworzeniu, a intuicyjny program sprawia, że bez większych problemów zaprogramujemy nasze konstrukcje. Na naszych zajęciach stawiamy na kreatywność i wspólne dążenie do celu, dlatego nie korzystamy z instrukcji i zachęcamy dzieci do wspólnego budowania. Aby dzieci po półkoloniach zdobyły jak największą wiedzę, między warsztatami realizujemy różnego rodzaju eksperymenty, wysłuchujemy wykładów naukowych i omawiamy nasze projekty. Pozwól dziecku rozwijać talenty na półkoloniach z robotyką!

Lip 08 - 12 2019

590zł