Plastusiowy pamiętnik – spektakl

Mimo że pierwszy odcinek „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej ukazał się w 1931 roku, do dziś przygody ludzika z plasteliny fascynują kolejne pokolenia dzieci. Teatr Polski zaprasza najmłodszych widzów na kolorową, pełną humoru i mądrości bajkę o tym, co wydarzyło się w piórniku.
Biegające wokół sceny, przybijające „piątki” i piszczące z zachwytu dzieci są najlepszą recenzją „Plastusiowego pamiętnika”. Najnowsza bajka Teatru Polskiego to sukces bydgoskiej sceny – Bogdan Dondajewski, Gazeta pomorska
Podziękowania dla Doroty Miśkiewicz, Henryka Miśkiewicza i Sebastiana Frankiewicza za to, że wzięli udział w tym dziecięcym przedsięwzięciu.

spektakl z audiodeskrypcją

mała scena
czas trwania: 105 minut, jedna przerwa

SPEKTAKL