Pan lampa

W pewnym starym domu, zwanym Domczyskiem, mieszkał Pan Lampa ze swoją przyjaciółką Piesą. Od kiedy głowa Lampy zaczęła świecić, w mieszkaniu zaczęli pojawiać się dziwni goście… Wśród nich pani Straszyńska, uwielbiająca wzbudzać strach we wszystkich dzieciach; państwo Bałagańscy, którzy swój ład widzą w wielkim nieporządku; a także Wścieklak żywiący się złością i kłótnią. Każde z nich przychodzi ze swoją życiową prawdą, by razem z Lampą i Piesą przeżyć wspólnie ,,piękny kawałek dnia”. To właśnie w Domczysku wszyscy ci wyrzutkowie znajdują swoje miejsce… Nikt z nas nie jest wszak skazany na samotność. Nawet, gdy nadchodzi ciemność.

Zapraszamy na ciepłą, humorystyczną opowieść wyreżyserowaną przez Punch Mamę. Całość zostanie rozegrana w plastycznej, mobilnej scenografii, którą uzupełnią efektowne triki rodem ze sztuki cyrkowej. Czy pójdziecie za blaskiem ,,Pana Lampy”?

Spektakl Teatru ,,Baj Pomorski” jest oparty na tekście uznanej dramatopisarki Maliny Prześlugi, wyróżnionym III nagrodą w 27. Konkursie na Sztukę Teatralną dla Dzieci i Młodzieży organizowanym przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w 2016 roku.

Lis 21 2019

22 zł - normalny, 18 zł - ulgowy