Nieznane role znanych bohaterów. Teatr improwizowany dla rodzin.

Improwizacja dla młodego widza na deskach Teatru Polskiego w Bydgoszczy! Piękne to prawda? Zatem niech się dzieje. Wyjątkowy dzień, bo Święto Kobiet z pewnością zainspiruje nas do skupienia się na rolach „dziewczyńskich” w bajkach.

Zapraszamy wszystkich na to wydarzenie najserdeczniej. Impro to najczulsza i najpiękniejsza forma kulturalna dla dzieciaków. Stają się twórcami opowieści, mogę w nich uczestniczyć i doświadczyć naturalnej współpracy z drugim człowiekiem podczas wspólnego tworzenia historii. Wyjątkowe chwile w otoczonym cyfrowymi zabawkami świecie, kiedy odkładamy wszystkie migające ekrany i skupiamy się na sobie.

W naszych opowieściach najważniejsze jest odejście od utartych schematów w bajkach dla dzieci. Smok nie zawsze musi być zły, księżniczka nie musi podobać się każdemu księciu, a rycerz nie potrzebuje wymachiwania mieczem, by wygrać walkę. Zwierzęta maja głos, przedmioty osobowość, a każda emocja jest ważna. Wszystko powstaje na podstawie sugestii od dzieciaków i razem z nimi tworzymy opowieść na żywo, bez scenariusza. Cudowna zabawa pełna śmiechu i miłości.

Przez tę przygodę przeprowadzi dzieci grupa Bujdy i Bajania, Adriana Żurawska, Jakub Dranicki, Cezary Markiewicz, twórcy bajek improwizowanych, od dwóch lat stale współpracujący z KPCK, toruńskim Dworem Artusa i okazyjnie z instytucjami kultury w całym kraju.

Kiedy?
8 marca 2020 godzina 12:00
Gdzie?
Teatr Polski w Bydgoszczy ( mała sala)
Za ile ?
Bilet 30 zł, do zdobycia on-line
⬇️⬇️⬇️

https://goout.net/pl/bilety/teatr-improwizowany-dla-rodzin-nieznane-role-znanych-bohaterow/qmdg/

Ilość miejsc mocno ograniczona!

Data

Mar 08 2020
Expired!

Czas

12:00

Koszt

30zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Teatr Polski Bydgoszcz
Mickiewicza 2, Bydgoszcz
Miasta

Organizator

TRZY SŁOWA - duet improwizujący
Strona WWW
https://www.facebook.com/trzyslowaimpro/
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz