Muzykalne Brzdące

Warsztaty sensoryczno umuzykalniające to wyjątkowy czas dla Rodziców i kilkumiesięcznych maluszków (od 8 do 19 miesiąca życia). Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch, dotyk, zmysł równowagi. Będziemy śpiewać maluszkom piosenki, recytować wierszyki, pokażemy bogactwo dźwięków, kolorów i kształtów. Będziemy maluszki kołysać i bujać co przyczyni się do optymalnego rozwoju zmysłu równowagi. Czas spędzony podczas zabaw na brzuszku przyspieszy rozwój psychoruchowy naszych malców.

Podstawą zajęć jest „otaczanie” dziecka żywą muzyką, wykonywaną przez dorosłych, w formie śpiewanek i rytmiczanek. Dziecko doświadcza bogactwa muzyki słuchając krótkich i często zmieniających się melodii w wielu skalach.
Dzięki zajęciom umuzykalniającym rodzice u swych dzieci obserwują zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto maluchy znacznie łatwiej i na dłuższy czas potrafią koncentrować swoją uwagę, co oczywiście wpływa na ich rozwój intelektualny.

Cena 22,50 (za 1 zajęcia w karnecie) lub 29,- wejście jednorazowe

Paź 14 2019