Mikołajki z Zawiszą

15 grudnia 2019 spotkajmy się wszyscy na „Mikołajkach z Zawiszą”! To specjalna impreza dedykowana wszystkim dzieciom i młodzieży, organizowana przez CWKS Zawisza. W ubiegłym roku w podobnej imprezie w hali tenisowej naszego Klubu uczestniczyło kilkaset osób. W tym roku chcemy, żeby przyszło do nas jeszcze więcej dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Dlatego zmienimy nieco formułę tak, żeby „Mikołajki” były niezapomnianym wydarzeniem.

Głównym elementem tegorocznej imprezy będzie TOR PRZESZKÓD, przygotowany we współpracy z współorganizatorem wydarzenie, czyli Park17 Centrum zabaw i trampolin w Bydgoszczy. To razem z nimi przygotujemy dwa tory przeszkód, na których każdy będzie mógł sprawdzić swoją zwinność, spryt, kondycję fizyczną. Co więcej, wszystkie starty będą mierzone przez profesjonalną fotokomórkę i zapisywane!

Oczywiście, tor przeszkód nie będzie jedyną atrakcją. Swoje stanowiska będą miały stowarzyszenia CWKS Zawisza, tak by każdy mógł „dotknąć” i spróbować swoich sił w kilku różnych dyscyplinach sportu.

Nie zabraknie oczywiście gastronomii. Naszym Partnerem będzie firma Domino’s Pizza, która przygotuje dla wszystkich uczestników pyszną pizzę. Ponadto czekać na Was będą także słodkie niespodzianki.

A wszystko w świątecznej atmosferze, z Mikołajem i prezentami…

W najbliższych dnia podamy Wam więcej szczegółów.

Już teraz rezerwujcie czas na 15 grudnia! Zaczynamy o 11.00 w Tenis Zawisza – korty tenisowe Bydgoszcz!

Data

Gru 15 2019
Expired!

Czas

11:00 - 16:00

Więcej informacji

Czytaj więcej
Miasta

Organizator

CWZS Zawisza Bydgoszcz
Strona WWW
https://www.facebook.com/cwzszawiszabydgoszcz/
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz