Mikołaj potrzebny od zaraz – przedstawienie teatralne we Włocławku

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, zaprasza na kolejne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne. Tym razem Teatr Form Wielu z Płocka w przedstawieniu o świątecznym tytule: „Mikołaj potrzebny od zaraz”.
„Mikołaj potrzebny od zaraz” to spektakl w formie interakcyjnej zabawy. Dziecięca widownia czeka na przyjazd Św. Mikołaja, który jak co roku ma przybyć do przedszkola.
Oczekujący dowiadują się przypadkowo, że Mikołaj utknął swymi saniami gdzieś bardzo daleko i by mógł dokończyć swe zadanie ktoś musi go zastąpić. Nie jest to jednak takie łatwe.
Ochotnicy gotowi zastąpić świętego muszą dowieść, że naprawdę nadają się do tego zadania. Nad prawidłowym przebiegiem poszukiwań czuwa Szef Ochrony Mikołajowej – elf Arni. Podczas przedstawienia dzieci tworzą fabułę wraz z aktorami, poznając wiele dziwnych stworzeń ze świata wyobraźni i zimowych baśni, przedstawionych za pomocą różnych form teatru lalek. Nie traćmy jednak nadziei, prawdziwy święty zrobi wszystko by zdążyć na czas.

„Mikołaj potrzebny od zaraz”
15 grudnia 2019r. godz. 11.00

Scenariusz i reżyseria : Łukasz Jarzyński
Występują : Łukasz Jarzyński, Przemysław Jarzyński

Ceny biletów:
PARTER – Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł, Rząd XVIII 10 zł,
BALKON – 10 zł,
Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru w dni powszednie w godz. 10.00 – 17.45 oraz w dniu przedstawienia od godz. 10.00, tel. 54 231 47 66

Data

Gru 15 2019
Expired!

Czas

11:00

Koszt

Normalny 15 zł, Ulgowy 10 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
ul. Wojska Polskiego 13, Włocławek

Organizator

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
Strona WWW
https://www.facebook.com/teatrimpresaryjny/
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz