Literkowo – spektakl

Obsada:

Ola – Marta Parfieniuk-Białowicz

Ala – Edyta Soboczyńska

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, skąd się biorą słowa? Jak to się dzieje, że pojedyncze literki dobierają się w pary, tworzą rodziny, które zostają wyrazami? I jak można się nimi bawić?

Zapraszamy na spektakl ,,Literkowo” przygotowany przez Martę Parfieniuk-Białowicz i Edytę Soboczyńską. Po sukcesie ,,Przytulaków” oraz ,,Brzdęku i Dźwięku” jest to kolejne przedstawienie poświęcone przede wszystkim najmłodszym widzom. Krótkie wierszowane wyliczanki wciągną dzieci do dobrej zabawy! Magiczna kraina Literkowo okaże się miejscem wspaniałych przygód i rozbudzi w dzieciach chęć do poznawania świata liter.

Spektakl stymuluje rozwój mowy i naukę czytania na etapie wczesnodziecięcym. Robi to poprzez połączenie walorów edukacyjnych z wspólną zabawą!

Lut 13 2020

Bilet normany: 24 zł Bilet ulgowy: 22zł