Królowa Śniegu – Teatr Piasku Tetiany Galistyny

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – KRÓLOWA ŚNIEGUPamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem. Poczuj dreszczyk emocji oraz dziecięcą radość, oglądając tę zachwycającą zimową opowieść. Pozwól, by Królowa Śniegu zabrała Cię do swojego lodowego zamku. Przyjdź i zobacz na żywo artystyczną interpretację tej przepięknej baśni. Spektakl polecany jest dla dorosłych oraz dzieci od 5-ego roku życia. Trwa 70 minut bez przerwy.

Bilety do nabycia na:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/36970/Bydgoszcz/Teatr Piasku – Królowa Śniegu/?utm_source=pp&utm_medium=277

Lis 28 2019

od 50 zł