Klub Kreatywnego Malucha

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem 2-, 3- lub 4-latka i powoli wyczerpują Ci się pomysły na kreatywne spędzanie czasu ze swoim maluchem albo po prostu chcesz, aby ośmielił się, poznał rówieśników i wesoło spędził czas w bibliotece – zapraszamy do mediateki przy ul. Raszei 1 na zajęcia w Klubie Kreatywnego Malucha. W trakcie spotkania będziemy: – bawić się z rówieśnikami w obecności rodziców/opiekunów; – poznawać piękno literatury dziecięcej poprzez głośne czytanie bajek i wierszy dla dzieci; – rozwijać sprawność manualną dzięki zabawom plastyczno-sensorycznym; – rozwijać sprawność ruchową poprzez zabawy przy muzyce. W czwartek, 23 stycznia, bohaterem spotkania będzie Bałwanek. Zaczniemy o godz. 10.  Zajęcia są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy: 56 610 67 59. Na zajęcia zabierz kocyk.

Sty 23 2020

bezpłatnie