Jesienny Bal Przebierańców w Świeciu

Jesienny Bal Przebierańców dla dzieci w wieku 5-9 lat
7 listopada 2019, godz. 17:00-19:00
Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR

obowiązuje zmienne obuwie dla dzieci

bilety w cenie 20 zł dostępne w Punkcie Informacji OKSiR oraz na biletyna.pl

Serdecznie zapraszamy na dwie godziny szalonej zabawy z Gonzo – animatorem radości, skoczną muzyką, pląsami, animacjami z konkursami i rekwizytami oraz niespodziankami!

Mile widziane: kolorowe stroje, szczypta dobrego nastroju oraz mnóstwo uśmiechu.

Organizator: Pracownia Rozwoju „Wyspa Skarbów”

Gonzo – animator radości (czyli Michał Składanowski), to niewątpliwie marka, która zasługuje na polecenie. Profesjonalizm, różnorodność rekwizytów, gry, materiały animacyjne, to są cechy szczególnie wyróżniające firmę. Ale także niesamowita charyzma, oddanie i poświęcenie dla dzieci. Dodatkowo image, który doskonale wtapia się w klimat prowadzonych zabaw. Doskonale radzi sobie z dyscypliną wśród dzieci, ma pozytywny wpływ na grupy uczestników różnych środowisk.

Lis 07 2019

Kameralna Przestrzeń Widowiskowa OKSiR