Jarmark TORUŃSKIE BABIE LATO

Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w imprezie Jesiennej organizowanej przez EventFun w pięknym mieście jakim jest Toruń pt. ”TORUŃSKIE BABIE LATO”

Toruń – jako jedno z najpopularniejszych centrów turystycznych i kulturowych – jest miastem o niezwykle różnorodnych, wysokiej klasy walorach i atrakcjach turystycznych – od światowej rangi licznych i unikatowych zabytków architektury, przez wysokiego poziomu zabytki sztuki artystycznej (witrażownictwo, złotnictwo, snycerka, malarstwo i in.), obiekty militarne XIX-wiecznej wielkiej Twierdzy Toruń, atrakcje astronomiczne, sztukę współczesną, niecodzienne walory przyrodnicze, rekreacyjne, kontakt miasta z Wisłą, po kulturę i budownictwo ludowe zgromadzone w dwóch, a prawie trzech parkach etnograficznych.

Dużą część stanowić będą rękodzielnicy, którzy pokażą swoje piękne produkty takie jak: ceramika, biżuteria srebrna, obrazy, dekoracje drewniane, upominki dla dzieci ręcznie szyte, dodatki odzieżowe oraz wiele innych.

Przewidziana jest również strefa gastronomiczna w której zjecie Państwo ciepły smaczny posiłek, popijając dobre piwo, bądź wino grzane. W tle będzie grała nam muzyka.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych uczestnikach tego wydarzenia, gdyż w sobotę oraz w niedzielę mamy dla nich ciekawe animacje, które zachęcą do spacerów po starówce.

Data

Paź 04 - 06 2019
Expired!

Czas

09:00 - 18:00

Koszt

bezpłatnie

Więcej informacji

Czytaj więcej
Miasta

Organizator

Sylwia
Telefon
503 420 725
Email
eventfunwk@gmail.com
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz