Festyn rodzinny w Ogrodzie Zoobotanicznym w Toruniu

Zapraszamy Was na festyn rodzinny na zakończenie wakacji. Odbędzie się on 25 sierpnia (niedziela) w godzinach od 12:00 do 15:30. O dobry humor zadbają klauni z grupy Mirabilo Atrakcje na Imprezy. Będą animacje dla dzieci, zabawy cyrkowe, malowanie twarzy oraz konkursy wiedzy o zwierzętach. Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie możliwość zaproponowania imion dla urodzonych w tym roku w naszym Ogrodzie zwierząt: takina miszmi oraz alpaki ;). Będziecie też mogli odwiedzić stoisko edukacyjne Fundacja Leśna Droga, zaopatrzyć się w oryginalne upominki na stoiskach lokalnych rękodzielników, m. in. : Fundacja Arkadia, Lawenda Pod Trójką, Rękodzieło Rubach. Specjalne stoisko przygotuje również Uzdrowisko Ciechocinek S.A., gdzie będzie można napić się wody mineralnej i zakupić produkty na bazie ciechocińskiej soli. Czy są wśród Was fani „Gwiezdnych Wojen” – jeśli tak, to będziecie mogli spotkać się z członkami Rebel Legion Eagle Base oraz Polish Garrison 501st Legion i zrobić pamiątkowe fotografie.

Sie 25 2019

bilety w cenie 6-10 zł