Etnowyprawka MALUCHA : ZIMA

Styczniowe zajęcia z cyklu Etnowyprawka Malucha adresowanego do małych dzieci i ich opiekunów odbędą się tradycyjnie w dwóch terminach:

• 23 stycznia, czwartek, godz. 10.00 (edycja dla dzieci od 6 do 20 m-cy)
    • 24 stycznia, piątek, godz. 10.00 (edycja dla dzieci od 21 m-cy do 3 lat)

Tym razem ruszymy tropem zimy. Zajrzymy na bożonarodzeniową aranżację w Parku Etnograficznym w poszukiwaniu choinki i szopki. Sprawdzimy jak się mruży oczy, kiedy szaleje śnieżna zamieć, a także jak lód topi się w rączce. Będzie czas na zabawę w kulig. Posłuchamy ciszy, zrobimy wielki zapustny hałas i zaśpiewamy jak zwykle tradycyjną pieśń.

Prowadzenie: dr Olga Kwiatkowska. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, warto zabrać odzież na przebranie dla dziecka i dorosłego. Pawilon wystawowy.

Opłata: 25 zł/1,5 godz. (dziecko + 1 opiekun), obowiązują wcześniejsze zapisy (czekamy od 13 do 21 stycznia, e-mil:edukacja@etnomuzeum.pl z dopiskiem: etnowyprawka)

Sty 24 2020

25 zł/1,5 godz. (dziecko + 1 opiekun)

Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu