Etnowyprawka malucha : Tkaniny

13 i 14 lutego zapraszamy na Etnowyprawkę Malucha: Tkaniny! To zajęcia z cyklu zajęć dla małych dzieci i ich opiekunów.

• 13.02., środa, godz. 10.00 (edycja dla dzieci od 6 do 20 m-cy);
  • 14.02., czwartek, godz. 10.00 (edycja dla dzieci od 21 m-cy do 3 lat).

W lutym ruszymy tropem tkanin, poznamy ich faktury i kolory. Sprawdzimy, które z nich są lekkie, a które ciężkie, a także czy prześwituje przez nie światło. Będzie czas na bujanie, zabawę „a kuku” i furkotanie kawałkami materiałów. Nie zabraknie elementów wokalnych. Prowadzenie: dr Olga Kwiatkowska. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, warto zabrać odzież dla dziecka i dorosłego na przebranie. Pawilon wystawowy. Bilety: 25 zł/1,5 godz. (dziecko + 1 opiekun), obowiązują wcześniejsze zapisy (czekamy od  3 do  11 lutego, e-mail:edukacja@etnomuzeum.pl z dopiskiem: etnowyprawka).

Lut 13 2020

Bilety: 25 zł/1,5 godz. ( dziecko + 1 opiekun )

Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu
Wały Gen.Sikorskiego 19, 87-100 Toruń