Etnoigraszki : Czytanki pani Janki

W niedzielę 29 września o godz. 12.00 zapraszamy na Etnoigraszki: Czytanki pani Janki.

Kolejna z cyklu rodzinnych imprez umuzykalniających – tym razem inspirowana 130. rocznicą urodzin Janiny Porazińskiej, autorki pisanych wierszem i prozą utworów dla dzieci i młodzieży. W niedzielne południe można będzie wraz z dziećmi posłuchać głośnego czytania i udźwiękowionych opowieści. Dowiemy się z nich m.in., kim była „Agata, co nogą zamiata” i co robiła „ta Dorotka, ta maluśka”. Wspólnie pomuzykujemy i pobawimy się w dawne zabawy dziecięce z ruchem i śpiewem. Uwaga! Można będzie się pobrudzić, dlatego warto zabrać odzież ochronną. Prowadzenie: Marta Domachowska. Brak ograniczeń wiekowych. Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina (2+2). Przedsprzedaż biletów od wtorku, 24 września w kasie Muzeum. Liczba miejsc ograniczona!

Wrz 29 2019

Bilet: 10 zł – os. dorosła, 5 zł – dziecko, 25 zł – rodzina ( 2 + 2 )

Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu
Wały Gen.Sikorskiego 19, 87-100 Toruń