All Day Beach Party – Basen Letni przy Skarpie w Toruniu

Tańce limbo i hula, muzyczne letnie hity, konkursy skoków do wody, turnieje w badmintona i boule oraz dużo dobrej zabawy. Tak będą wyglądały słoneczne imprezy pod nazwą „All Day Beach Party”, które odbędą się na obiektach letnich basenów w Toruniu 19 lipca i 9 sierpnia 2019 r.

Na te wydarzenia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie GoSport! zapraszają na baseny letnie przy ul. Szosa Bydgoska i Przy Skarpie. Na uczestników czekają pokazy aquafitness, dyskoteka malucha, nauka pływania. Tradycyjnie mocy dodawać będzie darmowa wata cukrowa.

Ważnym punktem będą również miniturnieje siatkówki plażowej, badmintona, gry w boule. Zaplanowano także zawody pływackie oraz konkursy skoków „na bombę”. Nie zabraknie też konkurencji dla nurków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin czekają nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą taniec hula i pogimnastykują się pod tyczką limbo. O oprawę muzyczną zadba DJ Wookee, serwując najpopularniejsze letnie hity.

Podczas imprez wstęp na baseny letnie jest bezpłatny. Szczegóły wydarzenia na Facebooku: https://tiny.pl/tdkh4

Na basenach pojawi się także Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”, które w ramach projektu „Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje” przygotowało mnóstwo atrakcji. Będą także stanowiska policji, straży pożarnej, straży miejskiej oraz Mobilne Centrum Słuchu. Będzie można także sprawdzić się w konkursach wiedzy o ekologii.

Data

Sie 09 2019
Expired!

Czas

14:00 - 17:00

Koszt

wstęp wolny

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Basen letni przy Skarpie
Miasta

Organizator

MOSIR w Toruniu
REJESTRACJA
mood_bad
  • Brak komentarzy
  • Dodaj komentarz